ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ - FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Κορυφαίοι συγγραφείς
WIZARD
Μωρό στη λαδόκολλα Vote_lcapΜωρό στη λαδόκολλα Voting_barΜωρό στη λαδόκολλα Vote_rcap 
BOYO
Μωρό στη λαδόκολλα Vote_lcapΜωρό στη λαδόκολλα Voting_barΜωρό στη λαδόκολλα Vote_rcap 
Jim
Μωρό στη λαδόκολλα Vote_lcapΜωρό στη λαδόκολλα Voting_barΜωρό στη λαδόκολλα Vote_rcap 
Komparsos
Μωρό στη λαδόκολλα Vote_lcapΜωρό στη λαδόκολλα Voting_barΜωρό στη λαδόκολλα Vote_rcap 
christoi
Μωρό στη λαδόκολλα Vote_lcapΜωρό στη λαδόκολλα Voting_barΜωρό στη λαδόκολλα Vote_rcap 
Eleftheria
Μωρό στη λαδόκολλα Vote_lcapΜωρό στη λαδόκολλα Voting_barΜωρό στη λαδόκολλα Vote_rcap 
mousakas
Μωρό στη λαδόκολλα Vote_lcapΜωρό στη λαδόκολλα Voting_barΜωρό στη λαδόκολλα Vote_rcap 
Admin
Μωρό στη λαδόκολλα Vote_lcapΜωρό στη λαδόκολλα Voting_barΜωρό στη λαδόκολλα Vote_rcap 
Odysseas
Μωρό στη λαδόκολλα Vote_lcapΜωρό στη λαδόκολλα Voting_barΜωρό στη λαδόκολλα Vote_rcap 
MikeLo
Μωρό στη λαδόκολλα Vote_lcapΜωρό στη λαδόκολλα Voting_barΜωρό στη λαδόκολλα Vote_rcap 

SHOUTBOX


Μωρό στη λαδόκολλα

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Μωρό στη λαδόκολλα Empty Μωρό στη λαδόκολλα

Δημοσίευση από Eleftheria Σαβ Αυγ 30, 2008 10:59 pm

Προχθές άκουσα έκπληκτη από τη συνάδελφο στη δουλειά για μία αλλοδαπή νταντά στην Αθήνα που παρολίγο να ψήσει στο φούρνο το βρέφος που της εμπιστεύτηκαν οι εργαζόμενοι γονείς να προσέχει...Όταν η μητέρα του παιδιού πήρε τηλέφωνο από την δουλειά στην οικία της για να ρωτήσει τη νταντά πως είναι το μωρό, η νταντά της απαντά: "Είναι καλά, το έχω έτοιμο για το φούρνο, να το αλατίσω?" Η μητέρα κατάλαβε πως κάτι δεν πάει καλά και της λέει: "Όχι μην το αλατίσεις, έρχομαι να σε βοηθήσω, γιατί ο άντρας μου δεν θέλει αλάτι". Έντρομη έφυγε σφεράτη για το σπίτι, όπου, όταν έφτασε, είδε τό παιδί της τυλιγμένο σε λαδόκολλα μέσα σε ταψί έτοιμο για το φούρνο με πατάτες. Φυσικά πρόλαβε τα χειρότερα καθώς διατήρησε την ψυχραιμία της όταν μιλούσε στο τηλέφωνο με τη νταντά και μπήκε στο παιχνίδι του σαλεμένου της μυαλού που βρισκόταν σε ψυχωσικό επεισόδιο.
Eleftheria
Eleftheria
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 45
Τόπος : kalamaria
Registration date : 30/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μωρό στη λαδόκολλα Empty Απ: Μωρό στη λαδόκολλα

Δημοσίευση από BOYO Σαβ Αυγ 30, 2008 11:15 pm

Shocked Shocked Shocked
BOYO
BOYO
Global Διαχειριστής
Global Διαχειριστής

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ηλικία : 38
Τόπος : Kalamaria,Aretsou
Registration date : 27/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μωρό στη λαδόκολλα Empty Απ: Μωρό στη λαδόκολλα

Δημοσίευση από Jim Κυρ Αυγ 31, 2008 5:22 pm

"Όχι μην το αλατίσεις, έρχομαι να σε βοηθήσω, γιατί ο άντρας μου δεν θέλει αλάτι"
παλι καλα που τα τρωει αναλατα ο αντρας της Laughing
Jim
Jim
Διαχειριστής Αθλητικών
Διαχειριστής Αθλητικών

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ηλικία : 38
Τόπος : kalamaria
Ασχολίες : Π.Α.Ο.Κ.
Registration date : 28/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μωρό στη λαδόκολλα Empty Απ: Μωρό στη λαδόκολλα

Δημοσίευση από WIZARD Κυρ Αυγ 31, 2008 8:47 pm

Jim έγραψε:"Όχι μην το αλατίσεις, έρχομαι να σε βοηθήσω, γιατί ο άντρας μου δεν θέλει αλάτι"
παλι καλα που τα τρωει αναλατα ο αντρας της Laughing
Ναι,το προσεχε το φαγητο χωρις αλατι,για να μην εχει ,υψηλη πιεση ......
Απαραδεκτα πραγματα..... Evil or Very Mad
WIZARD
WIZARD
Global Διαχειριστής
Global Διαχειριστής

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 397
Ηλικία : 115
Τόπος : Kalamaria
Registration date : 26/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης